Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA u wójta Janowca

Utworzony przez Jan Przetarg, 30 grudnia 2012 r. o 18:16 Powrót do artykułu
nie ma Maxa, nic nie ma...dziura zabita dechami a wójtunio sie wozi nowym nissanem qashqai i próbuje ludziom wcisnąć farmazon ze wszystko jest elegancko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewien czas temu slyszalem historie z dyrektorką zakładu komunalnego w Janowcu. Wójt chciał podwyzszyc ceny wody i ścieków w gminie a pod wszystkim miala podpisac sie pani dyrektor by konsekwencje tej podwyzki spadły na nią. Pani dyrektor nie zgodziła sie na to i straciła posade a teraz wójt chce zrobić z zakładu komunalnego niezależną spółke ktora sama narzuci ceny jakie bedzie chciała a wójt bedzie czysty. Mineło juz sporo czasu od ostatnich wyborów i osobiście nie znam ani jednej osoby ktora na niego głosowała a jednak jest wójtem. Jak to sie stało?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie ten pies musi odejść..! Nie rozumiem tylko ludzi , którzy go wybrali po raz kolejny na wójta wiedząc, że sie nie daje na tą posade.. bezsens
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grunt pod nogami zaczyna im się walić . oni są dobrzy w walce przeciwko jednej osobie . ale ze wszystkimi mieszkańcami nie wygrają - mamy bardzo dużo materiałów niewygodnych dla nich , a ich kamuflaż został zdemaskowany .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maxa już nie ma od 30 września dosłownie nie ma co robić w Janowcu żeby napić się piwka spotkać sie ze znajomymi trzeba jechać do Puław. Myślałem kiedys że zostane w JANOWCU na stałe po skończonych studiach że znajde prace w regionie, niestety nasze kochane władze Janowce NIE ROBIĄ NIC zamiast przyjmować np do banku nowych młodych pracowników to siedzą stare Baby które powinny już dawno być na emeryturze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jednow wielkie sku***......o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamil napisał:
Maxa już nie ma od 30 września dosłownie nie ma co robić w Janowcu żeby napić się piwka spotkać sie ze znajomymi trzeba jechać do Puław. Myślałem kiedys że zostane w JANOWCU na stałe po skończonych studiach że znajde prace w regionie, niestety nasze kochane władze Janowce NIE ROBIĄ NIC zamiast przyjmować np do banku nowych młodych pracowników to siedzą stare Baby które powinny już dawno być na emeryturze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jednow wielkie sku***......o
Siedzą,bo one nadal jeszcze dobrze dają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
narobili długów za które teraz my mieszkańcy musimy płacić , prom miał być dla mieszkańców który to poprzednik utworzył razem z Holendrami .przeprawa miała kosztować złotówkę dla mieszkańca a koszt przeprawy jest taki sam jak dla obcego . Wójt i jego urzędniki mieszkają w Puławach więc co to ich obchodzi /? A Dług promu kilometrowy po inwestycji wójta.. Co więc wójt będzie chciał z tym fantem zrobić , czy będzie miał pomysł spłacić ??? może ten inne długi zostawi przyszłemu wójtowi /????????????????????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pocałujta mnie w d..ę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
miałem okazje odwiedzić urząd gminy w janowcu i rozmawiać z obecnym sekretarzem , więc mogę się podzielić spostrzeżeniami . Nie zrobił na mnie wrażenia podczas rozmowy ze mną żuł gumę , przekręcał znaczenie słów , i nagminnie używał słów: prawdopodobnie, być może, mam nadzieje . Czy to świadczy panie sekretarzu o pana niekompetencji .? bo tak sformułowane wypowiedzi z tymi słowami tak naprawdę nie stanowią żadnej wiążącej odpowiedzi. ? Może obecny wójt powinien zatrudnić nowego sekretarza bardziej kompetentnego ???
Ten Pan to wyjątkowy CHAM ja w skali 1 do 10 daję temu Panu 9 A jakie Państwo mają doświadczenia po spotkaniu z tym urzędasem w gminnie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy na relacje pani redaktor AF, zawsze bardzo "obiektywnie" przedstawia sytuacje, w swoim Tygodniku Powiśle - wyroczni wyborców p. Koconia. A co do reszty jego elektoratu: został wybrany przez domeldowane przez siebie osoby, nieświadomnych podsklepowych bywalców, którzy oddali swój głos za 5 zł. Aż zal było patrzeć jak p. Ambryszewski nawet nie gasi swojego samochodu wprowadzając kolejne osoby do lokalu wyborczego. Szkoda, że Kocoń nie jest tak gospodarny jak jego sąsiad z gminy Przyłęk, gdzie powstało mnostwo nowych dróg,a pieniądze nie są marnowane na projekty, z których nic nie wynika. Chętnie wybrałbym się na referendum odwołujące wojta..., a Wy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Franz napisał:
Czekamy na relacje pani redaktor AF, zawsze bardzo "obiektywnie" przedstawia sytuacje, w swoim Tygodniku Powiśle - wyroczni wyborców p. Koconia. A co do reszty jego elektoratu: został wybrany przez domeldowane przez siebie osoby, nieświadomnych podsklepowych bywalców, którzy oddali swój głos za 5 zł. Aż zal było patrzeć jak p. Ambryszewski nawet nie gasi swojego samochodu wprowadzając kolejne osoby do lokalu wyborczego. Szkoda, że Kocoń nie jest tak gospodarny jak jego sąsiad z gminy Przyłęk, gdzie powstało mnostwo nowych dróg,a pieniądze nie są marnowane na projekty, z których nic nie wynika. Chętnie wybrałbym się na referendum odwołujące wojta..., a Wy?
ja też bym się wybrała na to feferendum!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że większość mieszkańców panie wójcie ma podobne zdanie o pana pracy ,szkoda że się pan nie sprawdził na swoim stanowisku.te wszystkie informacje dla pana kompromitujące wyzwolą w końcu mieszkańców Janowca spod mściwego , nieudolnego ,urzędowania DOŚĆ MIERNOTY wybierzmy wójta z naszej gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkańcy napisał:
Myślę że większość mieszkańców panie wójcie ma podobne zdanie o pana pracy ,szkoda że się pan nie sprawdził na swoim stanowisku.te wszystkie informacje dla pana kompromitujące wyzwolą w końcu mieszkańców Janowca spod mściwego , nieudolnego ,urzędowania DOŚĆ MIERNOTY wybierzmy wójta z naszej gminy.
GDZIE TA LISTA DO PODPISU NA REFERENDUM?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Którzy radni w tym roku dali wójtowi podwyżkę ? Czy stać mieszkańców poprzez decyzje radnych na taką rozrzutność ????, W której gminie wydaje się pieniądze na sądy i procesy przeciwko swoim mieszkańcom mającym swoje odmienne zdanie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko to fikcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba trafił nam się agent .!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zagadka !? ................... Kto był tajnym agentem służb bezpieczeństwa PRL w naszej gminie .?????? .stare nawyki zostały do dzisiaj. odpowiedz na stronach IPN - wpisz nazwisko i imię.......................................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
holms napisał:
zagadka !? ................... Kto był tajnym agentem służb bezpieczeństwa PRL w naszej gminie .?????? .stare nawyki zostały do dzisiaj. odpowiedz na stronach IPN - wpisz nazwisko i imię.......................................................
Lepiej zapytaj KTO NIE BYŁ ???? będzie o wiele prościej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem artykuł na forum dziennikA wschodniego o calej sytuacji z waszym wojtem w janowcu i musze stwierdzic fakt ze w janowcu nic sie nie dzieje brak porządnej reztauracji nie zadnej e to żadnej rozrywki juz nie mowiac o kupnie gazety .rynek straszy ulice brudne nawet nie pozamiatane co prWda nowy stadion ale stoi pusty .bylem kilka razy w kazimiezu dolnym i wdepnalem do jankwca nic tylkopustki i slychac jak sie wladza z mieszkańcami jest zwasniona jak tak dalwj pojdzie to z tego janowca nic nie zostanie .bo w dobie renesansu srodkow unijnych to az wstyd zeby nicc nie zrobic panowie urzednicy wstyd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram cię kolego byłem ostatnio w janowcu nie tak dawno żeczywiście pustki ciemno , niby miejscowość turystyczna a ciemnością odstraszają turystów .reasemując plaża ,plaża i jeszcze raz plaża ,jedna w rynku knajpa , bez parkingu ,jak spytałem właściciela to mi odpowiedział że gmina nie pozwala zrobić miejsc parkingowych bo będzie przebudowa całego rynku ponoć już projekt kilka lat temu zrobiony za kilkaset tysięcy złotych tylko co z działaniem .jeżeli się nie wezmą wkrótce to sięskończy pozwolenie na budowe i kilkaset tysięcy ucieknie może powinni sięgnąć po środki unijne ?nie macie w janowcu kogoś kto by wójta zmotywował ? gdzie są radni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 868

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...